Strona główna · Uroda

Jak podkreślać swoją urodę?

make up

Każda kobieta jest piękna i prawda ta jest niezaprzeczalna, jednakże umiejętnie dbanie o swoją urodę a także stosowne podkreślenie jej pomoże ci jeszcze bardziej uwypuklić swoje atuty? Jak więc możesz podkreślić swoją urodę?

Po pierwsze zadbaj o odpowiedni makijaż, który będzie dopasowany do twojej cery, włosów i oprawy oczu. Dowiedz się jaki masz typ urody, ponieważ dzięki temu łatwiej przyjdzie ci dobranie makijażu dla siebie. Po drugie zadbaj również o swój strój. Ubiór może bardzo dużo zdziałać, należy dobierać go odpowiednio do swojej sylwetki, tak by podkreślać jej atuty i tuszować mankamenty. Zwróć na to baczną uwagę, a przekonasz się, że odpowiedni makijaż i ubiór może bardzo dużo zdziałać.

24.11.2013. 15:30

Jeść zdrowo

Zdrowy styl życia to coś, co chciałoby osiągnąć wielu z nas. Niestety, kiedy wchodzimy na tę słuszną, ale trudną ścieżkę, zniechęcamy się. Być może nie należymy do osób, które mogą zmienić swoje życie z dnia na dzień i trzeba szukać innego sposobu.

Drugą poważną zmianą jest zwykle konieczność zmiany dotychczasowej diety. Warto w tym przypadku posłuchać swojego organizmu i nie wprowadzać wszystkich zdrowych produktów od razu. Zalecane pięć porcji warzyw lub owoców dziennie oraz nieco większa ilość naturalnego błonnika to coś w sam raz na początek. Najlepiej zaufać dietetykowi bądź skierować swoją ofertę do firm oferujących przygotowane posiłki firm oferujących przygotowane posiłki zawierające odpowiednią ilość kalorii.

Czytaj dalej 21.11.2013. 10:13

Zmiany postępujące z wiekiem w urodzie kobiet

Z wiekiem każda z nas się zmienia. To naturalny proces, który jest widoczny już od początku naszego życia i niestety nie da się go zatrzymać. Jakie zmiany w urodzie kobiet najbardziej rzucają się w oczy?

Z pewnością zmiany samego ciała. Ciało nastolatki całkiem różni się od ciała kobiety, w okresie dojrzewania młode dziewczyny zaczynają nabierać krągłości, stają się coraz bardziej kobiece oraz dojrzalsze. W okresie tym widoczne są również zmiany cery – młodzieńczy trądzik zaczyna zanikać, cera zaczyna wymagać innej, dojrzalszej pielęgnacji. W okresie około 25 lat pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, na ogół w okolicy oczu oraz ust, z wiekiem stają się coraz bardziej widoczne, jednakże nie martw się – kobieta zawsze będzie piękna, niezależnie od swojego wieku.

06.11.2013. 12:36

Categories

RSS Feeds

Polecane

New Posts

  • Brak artykułów

New Comments

  • Brak komentarzy