Strona główna · Uroda

Jak podkreślać swoją urodę?

make up

Każda kobieta jest piękna i prawda ta jest niezaprzeczalna, jednakże umiejętnie dbanie o swoją urodę a także stosowne podkreślenie jej pomoże ci jeszcze bardziej uwypuklić swoje atuty? Jak więc możesz podkreślić swoją urodę?

Po pierwsze zadbaj o odpowiedni makijaż, który będzie dopasowany do twojej cery, włosów i oprawy oczu. Dowiedz się jaki masz typ urody, ponieważ dzięki temu łatwiej przyjdzie ci dobranie makijażu dla siebie. Po drugie zadbaj również o swój strój. Ubiór może bardzo dużo zdziałać, należy dobierać go odpowiednio do swojej sylwetki, tak by podkreślać jej atuty i tuszować mankamenty. Zwróć na to baczną uwagę, a przekonasz się, że odpowiedni makijaż i ubiór może bardzo dużo zdziałać.

24.11.2013. 15:30

Jeść zdrowo

Zdrowy styl życia to coś, co chciałoby osiągnąć wielu z nas. Niestety, kiedy wchodzimy na tę słuszną, ale trudną ścieżkę, zniechęcamy się. Być może nie należymy do osób, które mogą zmienić swoje życie z dnia na dzień i trzeba szukać innego sposobu. Kobiety doświadczające problemów z kręgosłupem na pewno wiedzą, że nie zawsze można ćwiczyć do upadłego.

Drugą poważną zmianą jest zwykle konieczność zmiany dotychczasowej diety. Warto w tym przypadku posłuchać swojego organizmu i nie wprowadzać wszystkich zdrowych produktów od razu. Zalecane pięć porcji warzyw lub owoców dziennie oraz nieco większa ilość naturalnego błonnika to coś w sam raz na początek. Bardzo ważne jest aby wzbogacić swoją dietę o estrogeny. Kobiety z niedoborem estrogenów będą miały poważne problemy na przykład z układem kostnym, co możne prowadzić do osteoporozy. Najlepiej zaufać dietetykowi bądź skierować swoją ofertę do firm oferujących przygotowane posiłki firm oferujących przygotowane posiłki zawierające odpowiednią ilość kalorii.

Czytaj dalej 21.11.2013. 10:13

Zmiany postępujące z wiekiem w urodzie kobiet

Z wiekiem każda z nas się zmienia. To naturalny proces, który jest widoczny już od początku naszego życia i niestety nie da się go zatrzymać. Jakie zmiany w urodzie kobiet najbardziej rzucają się w oczy?

Z pewnością zmiany samego ciała. Ciało nastolatki całkiem różni się od ciała kobiety, w okresie dojrzewania młode dziewczyny zaczynają nabierać krągłości, stają się coraz bardziej kobiece oraz dojrzalsze. W okresie tym widoczne są również zmiany cery – młodzieńczy trądzik zaczyna zanikać, cera zaczyna wymagać innej, dojrzalszej pielęgnacji. W okresie około 25 lat pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, na ogół w okolicy oczu oraz ust, z wiekiem stają się coraz bardziej widoczne, jednakże nie martw się – kobieta zawsze będzie piękna, niezależnie od swojego wieku.

06.11.2013. 12:36

New Posts

  • Brak artykułów

New Comments

  • Brak komentarzy