Strona główna · Uroda

Jak podkreślać swoją urodę?

make up

Każda kobieta jest piękna i prawda ta jest niezaprzeczalna, jednakże umiejętnie dbanie o swoją urodę a także stosowne podkreślenie jej pomoże ci jeszcze bardziej uwypuklić swoje atuty? Jak więc możesz podkreślić swoją urodę?

Po pierwsze zadbaj o odpowiedni makijaż, który będzie dopasowany do twojej cery, włosów i oprawy oczu. Dowiedz się jaki masz typ urody, ponieważ dzięki temu łatwiej przyjdzie ci dobranie makijażu dla siebie. Po drugie zadbaj również o swój strój. Ubiór może bardzo dużo zdziałać, należy dobierać go odpowiednio do swojej sylwetki, tak by podkreślać jej atuty i tuszować mankamenty. Zwróć na to baczną uwagę, a przekonasz się, że odpowiedni makijaż i ubiór może bardzo dużo zdziałać.

24.11.2013. 15:30

Naturalne metody dbania o urodę

kosmetyki4

To oczywiste, że każda kobieta dba dziś o swoją urodę. Warto jednak wybierać odpowiednie metody dbania o urodę. Pamiętaj, że nie wszystkie „cudowne” specyfiki rzeczywiście pomagają. A więc jakich skutecznych metod dbania o urodę powinno się używać?

Postaw na naturalne sposoby! Warto zainwestować w naturalne kosmetyki, których skuteczność jest naprawdę ogromna. Jednym z nich jest na przykład olejek arganowy, który co ciekawe nadaje się do każdego rodzaju cery! Ponadto możesz go używać także do włosów i do całego ciała! Oprócz dbania o siebie na zewnątrz, zadbaj również o swoją urodę dzięki odpowiedniej diecie składającej się z witamin i minerałów – dzięki temu twoja cera będzie bardziej promienna, włosy błyszczące i zdrowe, a ciało jędrniejsze i zdrowsze.

21.11.2013. 10:13

Zmiany postępujące z wiekiem w urodzie kobiet

Z wiekiem każda z nas się zmienia. To naturalny proces, który jest widoczny już od początku naszego życia i niestety nie da się go zatrzymać. Jakie zmiany w urodzie kobiet najbardziej rzucają się w oczy?

Z pewnością zmiany samego ciała. Ciało nastolatki całkiem różni się od ciała kobiety, w okresie dojrzewania młode dziewczyny zaczynają nabierać krągłości, stają się coraz bardziej kobiece oraz dojrzalsze. W okresie tym widoczne są również zmiany cery – młodzieńczy trądzik zaczyna zanikać, cera zaczyna wymagać innej, dojrzalszej pielęgnacji. W okresie około 25 lat pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, na ogół w okolicy oczu oraz ust, z wiekiem stają się coraz bardziej widoczne, jednakże nie martw się – kobieta zawsze będzie piękna, niezależnie od swojego wieku.

06.11.2013. 12:36

Categories

RSS Feeds

Polecane

New Posts

  • Brak artykułów

New Comments

  • Brak komentarzy