Damska biżuteria dopasowana do indywidualnych potrzeb

Nie ma dwóch identycznych kobiet, każda ma jakieś cechy szczególne, które go wyróżniają, a przynajmniej tak chce być postrzegana. Dlatego biżuteria dla kobiety musi uwzględniać jej indywidualne preferencje, gust, a także pasje jakie ma w życiu. Ponieważ wybór nie jest łatwy można w tej kwestii zdać się na ekspertów.

Na indywidualne zamówienie

Biżuterię damską można wybrać spośród gotowych projektów. Jednak chcąc podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego, warto zdecydować się na indywidualny projekt. Jeśli nie ma się pomysłu dobrym tropem jest wybranie minimalistycznej biżuterii z zawieszkami korespondującymi z zainteresowaniami kobiety , którą chce się obdarować. Dla miłośniczki mody może to być naszyjnik modułowy stworzony z kilku cienkich łańcuszków z zawieszkami butów, szminek, a także ubrań, a dla miłośniczki kina kamera filmowa, klaps, a także reżyserskie krzesło.

Projekt wykonany z dbałością o detale

Zarówno zawieszki do naszyjnika, ozdoby pierścionka, jak i kolczyków wykonywane są ręcznie, co przy drobnych szczegółach wymaga zegarmistrzowskiej precyzji. Projekt może być wykonywany w programie graficznym za pomocą technologii 3D. Bardzo skomplikowany projekt nie jest możliwy do wykonania ręcznie, a drukarki 3D dają szerokie możliwości również w jubilerstwie. Taka biżuteria może być naprawdę spektakularna. Dla tradycjonalistów oczywiście zawsze pozostaje furtka wykonania tradycyjnych projektów ręcznie.